Bołdok Józef

Moderator: Butryk

Awatar użytkownika
Butryk
Kapitan
Kapitan
Posty: 888
Rejestracja: 01 wrz 2010, 16:53
Lokalizacja: Wrocław
CONTACT:

Bołdok Józef

Post autor: Butryk »

Witam.

Kolejna prośba Czytelnika portalu Dws-Xip.pl:

"Szanowny Panie , dopiero dzisiaj natrafiłem przypadkiem na Pana portal niespodziewanie zobaczyłem, że dysponując szerokimi wiadomściami zamieszcza Pan również informacje dotyczące konsporacji w Radomiu .
To co Pan zamieścił przeczytałem z zainteresowaniem , i pewne sprawy zaczęły mi się wyjaśniać, np. fakt ale ,że mój ojciec który był przed 1939 r. porucznikiem , w konspiracji miał szarżę majora.
Natomiast mam niedosyt odnośnie lat 1939 - 42 , kiedy w Radomiu działał mój ojciec Józef Bołdok i Stefan Bołdok wraz z por. Jerzym Ewarystem Żetyckim ps. "Andrzej " . Wiem ze wspomnień Mieczysława Bielanina ps. "Ramzes " że działał w wywiadzie wraz ze swoim bratem i siostrą. Bibl. "Zeszyty Kombatanckie "Jodła " nr 35 , rok 12 , kwiecień - czerwiec 2003 str.67 .
Czżby Pan nie dotarł do tych materiałów ? Jeśli Pan posiada na ten temat jakieś wiadomości, szersze niż we wspomnieniach p. Bielenina byłbym wdzięczny o podzielenie się ze mną , być może ja będę mógł Panu uzupełnić wiadomości z tego okresu .

Liczę ,że Pan się odezwie , łączę pozdrowienia - Sławomir Bołdok .
BUTTON_POST_REPLY

Wróć do