Regulamin forum dws-xip.pl

Moderatorzy: woj45, Butryk, Scypion, virtualbob

Awatar użytkownika
Butryk
Kapitan
Kapitan
Posty: 888
Rejestracja: 01 wrz 2010, 16:53
Lokalizacja: Wrocław
CONTACT:

Regulamin forum dws-xip.pl

Post autor: Butryk »

Forum dws-xip.pl jest forum historycznym, ściśle powiązanym z Portalem dws-xip.pl i swoją zawartością merytoryczną obejmuje wyłącznie zagadnienia zawarte w poszczególnych Serwisach Tematycznych tego Portalu.

Rejestrując się na naszym Forum zobowiązujesz się do przestrzegania poniższych postanowień:

1. Na forum obowiązuje prawo autorskie. Nie można oferować nielegalnego oprogramowania i plików oraz informować o miejscu składowania tychże plików.

2. Na forum obowiązują zasady pisowni określone w języku polskim. Osoby piszące z zagranicy i nieposiadające polskich czcionek proszone są o zgłaszanie tego faktu Administratorowi.

3. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba, że dopuszcza to komentarz związany z treścią postu lub podający źródło informacji. Floodowanie, spamowanie poprzez reklamowanie swoich stron niezwiązanych z tematyką forum, stron pornograficznych, jest zabronione, jak również zabronione jest, pisanie obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników, (aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów).

4. Publikowane posty na tym forum wyrażają poglądy i opinie jego autora. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

5. Moderator na forum odpowiada za wizerunek i porządek powierzonego mu działu, ma również prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu łamiącego regulamin nawet bez podania uzasadnienia.

6. Użytkownicy forum są bezwzględnie zobowiązani do wykonywania zaleceń Administratora i Moderatorów.
BUTTON_POST_REPLY

Wróć do